info@bilgrup.com +90 506 969 58 74 +90 539 857 53 63

Kalite Politikamız

Kaliteli İçerik

Taze, yenilebilir, tam ve dengeli formülleri ile, tüm yaşam ırklarındaki evcil hayvanlar için oluşturulmuş harika içeriğe sahip mamalar ile tanışın. Kaliteden ödün vermeyen, sürdürülebilir üretim prensibi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Uzman Kadro

Üretimin her aşamasında konusunda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Bizler sizlerin merak ettiğiniz her konuda cevap vermek için çalışanlarımıza sürekli mesleki alanları ile ilgili eğitimleri, sektörel gelişmeleri takip edip, değişimleri uyguluyoruz.

Doğal İçerik

Evcil Hayvanlarınızın gelişiminine en uygun mama içeriklerini sizler için oluşturuyoruz. Doğal olmasının yanında, günlük ve gelişimleri sürecinde lazım olan her türlü besin değerlerini tam ve dengeli bir şekilde formüle ediyoruz.

AR-GE

Yeni ürünlerin geliştirilmesi, mevcut ürünlerin yenilenmesi için sürekli gelişen ekibimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Araştırmamızdaki en önemli referans sizlerin tercihleri. Tercihlerinize göre ürün portföyümüzü, ihtiyaçlarınızı en maksimum seviyede karşılayacak şekilde dizayn ediyoruz.

Standart Üretim

Üretimin Kalitesine inanıyoruz. Elbette piyasada tercih edilen dünyada kalitesini kanıtlamış mamalar mevcut. Ama bildiğimiz bir konu daha var. Bizler, sizlere ulaşana kadar aylarca yolda olan, ülkemizde aylarca depolarda bekletilen, tazeliğini koruması için katıkı maddesi ile korunan mamaları üretmiyoruz.

Teminatımız

Kaliteli İçerik, Sürdürülebilir Üretim, Tedarik ve Teminde Maksimum Özen; Fiyat Performansını Makul Seviyede Tutmak.


BİLMAMA

Konusunda uzman Veteriner Hekimlerimizin tavsiyeleri ile Kedi ve Köpeklerinizin İç Güdüsel Beslenmelerine uygun; Özel durumlarını göz önünde bulundurarak (Kilolu, Zayıf, Kısırlaştırılmış, Hareketli vb.) mamalarımızın içeriğini hazırlıyoruz.

Tam ve Dengeli

Bizler için en önemli konu; hazırladığımız sağlıklı içeriğin; her ürün ve o ürünlerin içindeki her taneden aynı miktarda bulunmasıdır. İçeriğindeki besin; vitamin ve mineral değerlerinin tam, her mama tanesinin içeriğinde, evcil hayvanınızın ihtiyacı kadar olacak ; dengeli bir şerkilde olmasına özen gösteriyoruz.

Daima Taze

Kendi Fabrikamızda, her aşaması denetlenecek şekilde mamaları üretip, ortalama 3-4 Hafta içerisinde, evcil dostlarınız ile buluşturuyoruz. İthal Mamalarda yapıldığı gibi; üretim, depolama, ülke dışı sevkiyat ve getirilen ülkedeki saklama raf koşullarına uyum sağlaması için dayanıklılığı arttırıcı kimyasallar kullanmıyoruz.

Biz Kimiz?

Bizler beslenmemizde neyi önemsiyorsak evcil hayvanlar için de aynı önemi gösteriyoruz.

1993 yılında Ankara’da kurulan fabrikamızda kanatlı hayvan yemi, büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemleri, yumurta ve etlik tavuklar için konsantre yemler, kedi ve köpek maması üretimi gerçekleştirmektedir. Kedi ve Köpek Mamalarını Fabrikasından alacaksınız. Üreticiden direkt sizlere Kuru Kedi Köpek Mamaları, Yaş Mamalar, Konserve Mamalar Taze ve Kaliteli bir şekilde sizler ile buluşuyor.

Bünyesinde biri Doç. Dr. olmak üzere üç veteriner hekim ve iki ziraat mühendisiyle üretimlerinde üniversiteler ile işbirliği çevresinde AR-GE çalışmalarını gerçekleştiren firmamız Türkiyede bir ilk olarak 2002 yılında köpek maması üretimini gerçekleştirmiştir. Yeni makine ve teçhizat yardımı ile köpek mamasının yanı sıra kedi maması üretimi de yapılmaktadır.

Konusunda uzman kadromuz ile küçükbaş,büyükbaş ve kanatlı hayvan yetiştiriciliği (Ankara ve çevresinde 700.000 broiler etlik tavuk) yapmasınında yanı sıra deney hayvanları yemleri ile Türkiyedeki araştırma hastaneleri ve kabul görmüş laboratuvarların yem ihtiyacını karşılamaktayız.