info@bilgrup.com +90 506 969 58 74

Giffy Premium Yavru Köpek Maması

Excellent Premium Yavru Köpek Maması

Rexy Yavru Köpek Maması

Rexy Yavru Kedi Maması

YAVRU MAMALARI

Konusunda uzman Veteriner Hekimlerimizin tavsiyeleri ile Kedi - Köpeklerinizin için İç Güdüsel Beslenmelerine uygun; Özel durumlarını göz önünde bulundurarak (Kilolu, Zayıf, Kısırlaştırılmış, Hareketli vb.) mamalarımızın içeriğini hazırlıyoruz.

Tam ve Dengeli

Bizler için en önemli konu; hazırladığımız sağlıklı içeriğin; her ürün ve o ürünlerin içindeki her taneden aynı miktarda bulunmasıdır. İçeriğindeki Yüksek Protein ve Yağ oranları, Sofra Yağından Yapılan İçeriği ile; Yavru Kedi ve Köpekleriniz için İdeal besin; vitamin ve mineral değerlerinin tam, her mama tanesinin içeriğinde Kedi ve Köpeğinizin ihtiyacı kadar olacak ; dengeli bir şekilde olmasına özen gösteriyoruz.

Daima Taze

Kendi Fabrikamızda, her aşaması denetlenecek şekilde mamaları üretip, ortalama 3-4 Hafta içerisinde, evcil dostlarınız ile buluşturuyoruz. İthal Mamalarda yapıldığı gibi; üretim, depolama, ülke dışı sevkiyat ve getirilen ülkedeki saklama raf koşullarına uyum sağlaması için dayanıklılığı arttırıcı kimyasallar kullanmıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Fabrika & Merkez Ofis

Ayaş Yolu 35. Km Yenikent-Sincan Ankara- Türkiye

Email

info@bilgrup.com
export@bilgrup.com

Telefon

+90 312 299 32 45 / 54

+90 506 969 58 74

Gönderiliyor
Mesajınız Gönderildi. Teşekkür Ederiz.!
ETİKETLER

Yavru Kedi Maması, Yavru Köpek Maması, Kuru Köpek Maması, Kuru Kedi Maması, Fabrikadan Kedi Maması, Fabrikadan Köpek Maması, Üreticiden Kedi Maması, Üreticiden Köpek Maması